• +48 692 153 046
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O firmie

Informacje o firmie

Innowacyjna technologia i filozofia projektowania zasilają serce Morela. Od samego początku firma Morel ustanowiła swoje kryterium w zakresie produkcji oryginalnych i wyróżniających się produktów, które zmniejszają ograniczenia akustyczne w samochodzie w celu osiągnięcia realistycznej akustyki i lepszej niezawodności produktu. Można to osiągnąć jedynie dzięki naszej całkowitej kontroli nad wszystkimi procesami produkcyjnymi i testowymi.


”Beyond technology the HUMAN TOUCH"W 1975 r. Meir Mordechai założył Morela, zainspirowany jego zamiłowaniem do muzyki i zmotywowanego marzeniem - do stworzenia głośnika, który w naturalny sposób uchwyci magię w muzyce. Jego życiowa przygoda zaowocowała kolejnymi generacjami głośników i sterowników audio, które konsekwentnie ustanowiły nowe standardy doskonałej jakości dźwięku. Marka Morel (wywodząca się z elektroakustyki Mordechaja) stała się corocznym laureatem nagród "Best of" za domowe i mobilne odtwarzanie dźwięku.

Głośniki można porównać do instrumentów muzycznych. Chociaż jest wielu producentów wszelkiego rodzaju instrumentów muzycznych, tylko garstce udaje się stworzyć dźwięk, który porusza i hipnotyzuje słuchacza, dźwięk, który uchwyci magię muzyki. To magia Morela.

Wytwarzanie głośników, które zapewniają magiczne uczucie, wymaga czegoś więcej niż tylko zaawansowanej technologii lub najnowszych narzędzi przemysłowych. Aby dotrzeć do zenitu doświadczenia odsłuchowego, ludzki dotyk jest absolutną koniecznością.

Każdy produkt Morel jest montowany ręcznie i poddawany szczegółowym testom - przechodząc siedem różnych testów jakości - w celu zapewnienia, że spełnia on najwyższe standardy. Osobista wiedza i własne know-how, zdobyte przez oddany zespół Morela przez trzy dekady eksperymentowania z dźwiękiem, przenikają wszystkie jego produkty.

Rodzina domowych systemów audio firmy Morel łączy dźwiękową wydajność z doskonałością wzorniczą. Każdy produkt firmy Morel nosi znak jakości Morel: charakterystyczne połączenie innowacyjności technologicznej, śmiałego wzornictwa i doskonałego dźwięku.


Systemy firmy Morel wyrażają swoje zdanie na temat stylu życia: niektóre projekty są tak wyjątkowe, że są uważane za arcydzieła same w sobie, podczas gdy inne mieszają się gładko z tłem, polegając na doskonałej jakości dźwięku, aby ich obecność była odczuwalna.


Unleash the music

Innowacyjna technologia i wyraźna filozofia projektowania to serce Morel HIFI.


© 2024 Morel Hifi Polska. All Rights Reserved.